YEMAPP

Şehir Şehir Restoran ve Cafe Rehberi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.07 MB
  • Sürüm 1.02
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Yemapp Inc.
Karınınız acıktı ama Restoran veya Cafe bulamıyor musun Yemapp ile Şehrindeki Restoran ve Cafelerin listesini çıkartır ve mekan ile ilgili bilgiler verir.

YEMAPP Uygulaması ile tatile gittiğiniz şehirdeki veya yaşadığınız şehirdeki Restoran Cafe ve yemek servisi veren diğer yerlerin Mekan bilgilerini menülerini ve promosyonlarını listeleyen bir uygulamadır. Uygulamayı ilk açtığınız zaman şehir seçerek dilediğiniz şehirdeki Restoran ve Cafe Listesini bulabilirsiniz.

Ne yiyeceğinize karar verin öyle gidin. Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi ise Restoran ve Cafelerin Menülerinin dahil olması yani gitmeden önce Menüyü inceleyin ve beğendiğiniz içecek veya yemek var ise gidin. Gitmeden önce ise yer ayırtmak için veya Menü bilgisi almak için İletişim bölümünden Restoran ve Cafelere kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamadan beğendiğiniz mekanları Favoriye ekleyip daha sonra yeniden ziyaret edebilirsiniz. Kısayollar ile arama yapabilir veya Whatsapp mesajı gönderebilirsiniz. Uygulama markette 5 üzerinden 5 alarak yüzde yüzlük bir başarı yakalamış durumda. Her geçen gün yeni şehirler ekleniyor ve mekanlar güncelleniyor.

YEMAPP indir